Vrijblijvende skillstrainingen voor jeugdspelers door ereklasse spelers
Vanaf vrijdag 3 oktober starten we met skillstrainingen voor alle tackelende jeugdspelers van onze club. Deze trainingen zijn vrijblijvend en bieden een extra kans om gericht te werken aan specifieke rugbyvaardigheden. Spelers zullen skills verbeteren en nieuwe technieken leren die in de reguliere trainingen soms minder uitgebreid aan bod komen.
Wat deze trainingen bijzonder maakt, is dat ze worden verzorgd door onze eigen ereklasse spelers. Zij delen hun kennis, ervaring en passie voor de sport rechtstreeks met de jeugd. Zo krijgen spelers niet alleen persoonlijke tips, maar ook een inspirerende inkijk in wat er mogelijk is als je je blijft ontwikkelen binnen rugby.
De skillstrainingen zijn er voor iedere tackelende jeugdspeler, ongeacht je huidige niveau. Door samen te trainen en van elkaar én van de ereklasse spelers te leren, groeit iedere speler en gaat ook het niveau van onze jeugdteams als geheel omhoog. Het is een investering in de jeugdspelers en de toekomst van onze club, waarbij plezier en ontwikkeling voorop staan.
De trainingen vinden plaats op vrijdagen van 18:00 tot 19:30 uur, met uitzondering van feestdagen en schoolvakanties. De eerste training is op vrijdag 3 oktober 2025, de laatste op vrijdag 26 juni 2026.
Trainingsdata seizoen 2025-2026
| Maand | Data |
|---|---|
| Oktober | 3, 10, 17, 24, 31 |
| November | 7, 14, 21, 28 |
| December | 5, 12, 19 |
| Januari | 9, 16, 23, 30 |
| Februari | 6, 13 |
| Maart | 6, 13, 20 |
| April | 3, 10, 17 |
| Mei | 1, 15, 22, 29 |
| Juni | 5, 12, 19, 26 |
Voor meer informatie over trainingstijden van onze jeugdteams kijk op:

